Knižní recenze · plky
kreativní psaní
(whatever it means)
Glosa

Míval jsem rád...

Zde bude obrázek... jen počkejte

Další díl ze seriálu #zivotniZklamani

Míval jsem rád kávu…
…ale pak se jí chopili… nevím, někdo, a udělali z ní náboženství. Nechápu, jak se jim to podařilo, protože kafe je naprosto normální věc, který se pije odjakživa, ale teď to začíná zavánět něčím zvláštním. Kdysi mi kavárny připadaly jako přijemnej, normální prostor k trávení času, respektive nebránil jsem nijak zuřivě, když někoho (většinou holku) napadla myšlenka jít do kavárny. Ale teď… prostě nevím. Židle natřený, jako by je barvilo dítě, najednou se všechno píše křídou a divným fontem (to se někde ve škole učí?), pečou se regionální francouzký bagety v Praze a na dvorku se praží originální fair-trade káva, což asi pravděpodobně znamená, že ji nesbírá černošský dítě. Sice jí teda roznáší sedmnáctiletá studentka, což je podle mě prostě taky dítě, ale čert to vem.

Domácí kejk, domácí limonáda (jak se to řekne anglicky? Home limo?), domácí všechno… co to je?? A v Penamu nebudou mít co žrát – ale to je vlastně asi dobře.

Míval jsem rád Apple…
…teda neměl, nikdy. Respektive, bylo mi to dost ukradený a je vlastně pořád, ale Jobs se mi celkem líbil, a spoustu všelijakých vychytávek, se kterýma Apple přišel jako první, jsem uznával a celkově je ten ekosystém docela inspirativní.

Ale prostě, aby mi někdo u iPhonu SE (nebo jak se jmenuje – prostě ten novej se starým designem pro chudý) řekne, že protože to má jen 4palcovej displej, tak na tom nebudu mít ze hry úplně adekvátní zážitek, tak mě může trefit šlak. Ten člověk asi nikdy nehrál žádnou hru, protože na mobilu si může hru užít jen někdo kdo vidí hru poprvý v životě. Prostě obecně hry na mobilu – nechápu. Ale o to nejde. Jde o to, že odteď cokoliv od Applu je vstupenka mezi tyhle lidi a to prostě slušně řečeno není pro mě. Takže Apple nikdy. Akorát za to Apple vůbec nemůže a je mi to docela líto, protože celá ta symbióza a vychytanost musí bejt super. Škoda no…

Odesláno 16. 7. 2018 v 16:45 z iPhonu X

T.Š.

O knize

Hodnoceni
100 %
Kategorie: zivotniZklamani

Líbil se vám článek?


Komentáře

žádné komentáře
„…opravdu, opravdu, ale OPRAVDU mě baví, když si lidi v autobuse povídají a já si nemůžu číst…“
Mark Twain na cestě lodí do Indie

Tomáš Štambera - blog
Tomáš Štambera Jr.


Právě čtu
(a vy byste měli taky)

Tomas's bookshelf: currently-reading


goodreads.com

Oblíbené články
(ve znění pozdějších přepisů)


Spolupráce a odkazy
(Můžete si kliknout, ale pak se hezky vraťte)


Zdroje
(Aby vám nic neuteklo)

Ještě nemáte dost?